6 лютого в нашій бібліотеці відбувся незвичайний захід. До бібліотеки завітали члени клубу за місцем проживання "Берегиня". Вони прослухали розповідь про казкарів Англії, взяли участь у вікторині "Література туманного королівства". Родзинкою зустрічі була чудова інсценізація - прем'єра англійською мовою "Перекладач", яка викликала сміх та шалені оплески! Актори : ( учні колегіуму №11 та ліцею №15) Артур Пономаренко, Валерія Міщенко, Катерина Юрченко та Христина Булах грали невимушено, дуже артистично.На кінець зустрічі діти передивились мультфільми англійською мовою. Бібліотека висловлює велику вдячність керівнику гуртка Марині Ковтун. Чекаємо на нові прем'єри!