Напередодні одного з найвеличніших свят "Великдень всіх нас на гостини просить" до нашої бібліотеки завітали учні 3-Д класу колегіуму № 11. Про традиції святкування, прикмети, про найголовніші атрибути Великодня: паску, писанки, як розмальовуються, які символи і кольори, та їх значення,а ще про дряпанки, крашанки, мальованки почули легенду про Великдень , чудо сходження благодатного вогню, про все це діти дізналися з розповіді бібліотекаря. А ще побачили відео як швидко і креативно за допомогою підручних матеріалів: ниток, резинок, клаптика тканини розфарбувати Великодні яєчка. Закінчилась наша зустріч піснею "Писанки чудові"